[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Наши байки ›››› Просмотр темы

[самовар club] переходи на тёмную сторону,у нас есть печеньки (Ымперская пропаганда на 4 станице)


Автор Сообщение
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
15 окт 2015 в 10:01

Annihilator писал(а):
швы ужасны
smiley-trololo.gif, я б це прокоментував, але я думаю хто знає, тей зрозуміє про що я)))

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
15 окт 2015 в 18:25

новичок, про свою раму намекаешь?

Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
15 окт 2015 в 19:59

Skruffi писал(а):
про свою раму намекаешь?
майже

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Annihilator

На сайте с 30.09.2015
Репутация: 34
Сообщений 256
Пол: Мужской(28)
Город: Моторов
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Azimut Premium B+
15 окт 2015 в 20:30

новичок, так твоё уродство хоть зачищалось, а тут ваще ахтунг

tremolo писал(а):
сборище дегенератов.какое счастье что я больше не катаю и не вижу эти еб*льники,нет соблазна глазенки повыдавливать.все нормальные люди либо на мото пересели либо просто забили
Cсылка на пост
0
 R.U.S.L.A.N

На сайте с 10.03.2013
Репутация: 151
Сообщений 732
Пол: Мужской(26)
Город: Славянск
Стиль: Стритец
Байк: Slovyansk Machine Works
15 окт 2015 в 20:46

Annihilator писал(а):
хоть зачищалось, а тут ваще ахтунг

а мне нормsmiley-crazy.gif Главное что заваренно так, что не оторвется..

Если отвалилось, значит лишнее (с.)
Cсылка на пост
0
 Roman1985

На сайте с 16.10.2012
Репутация: 109
Сообщений 360
Пол: Мужской(36)
Город: Горловка/Лисичанск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Самовар: Winner Enduro
14 ноя 2015 в 20:20

Оживлю немного темку, дабы не заглохла! Недавно товарищ показал как его знакомый переварил
ашан-равшан Виннер Титан... Так, ради эксперимента)))
krfp-X2mH-A.jpg
vucWBdr-KFw.jpg
_98RDHXTkps.jpg
T3L5-04AFSY.jpg
KfnKzKNScwc.jpg

А учитывая, что у меня самого лежит такая же рама-донор 15-й ростовки для самоделки, то 
буду я к человеку обращаться чтоб и моему долгострою помог!)))) 


Правильно заданный вопрос уже содержит половину ответа!
ПС: Захожу редко, п!Зжу только по делу)))
Cсылка на пост
+7
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
29 ноя 2015 в 15:13

Я свого знов переварив:

 1. прибрав регульоване кріплення аморта і приварив нове, аморт стоїть вже нижче. Тепер тільки 240 аморт і тільки 180 ходу замість 160 (відносоно ніг зараз 164) заодно чуть занизивши каретку і загостривши кут рульового на 1 градус (67 з вилкою на 140)

2. приварив нову підсидільну трубу під тупішим кутом і під товщий підсиділ, бо на попередній версії при макс витягнутому підсиділу було незручно вкручувати

3 приварив нові вуха кріплення каліпера (боминулого разу я трохи тупанув і зробив під стандарт як на вилці, тобто 160 ротор був встановлений з перехідником 160/140)

Так виглядав в серпні

sutfQpsD5-o.jpg

Переварений в черговий раз. Розфарбував за рекордно короткий (для мене) срок - менше 1 доби

HDNs_nK_S4c.jpg

eXB530jwXzg.jpg

7aVD7JNJgk8.jpg

 

 

[+] використовується за призначенням)

 

1J4elZ3fI6I.jpg

LM9FJLkICrU.jpg

фото екшона - Стас Бучинцев

 



Cсылка на пост
+6
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 18:16

Andre, покраска прикольна, але стосовно рами- якось дуже велика різниця між 140 і 180 ходами спереду і ззаду. Короче треба вилка на перед жирніша і перенеси вже нарешті ту каретку, тоді як для самовара, рама буде досить класною. Або можеш сумістити шарнір підвіски і каретку. 
А з вилкою є ще один варіант- штани з дж під 20 вісь і можна нормально так ходу зробити буде.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
+1
 Kardinal94

На сайте с 23.04.2014
Репутация: 219
Сообщений 1532
Пол: Мужской(27)
Город: Киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Стунтус
29 ноя 2015 в 18:53

Ооооо, впервые вижу отечественный самовар, который выглядит хоть сколько аккуратно, а не как кусок ржавого лома. Андгэ, красавчик!!

Слишком длинный
Cсылка на пост
+3
 Andre

На сайте с 29.03.2013
Репутация: 96
Сообщений 929
Пол: Мужской(33)
Город: Бровари
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Самовар
29 ноя 2015 в 20:04

 

новичок писал(а):
треба вилка на перед жирніша
так, треба. То вже ближче до весни планую.

новичок писал(а):
і перенеси вже нарешті ту каретку
каретка так і була запланована. Спеціально для самовара шукав якнайбільш дрищаву раму на вигляд (щоб в кінці не вийшла надто важкою) і з кареткою на задньому трикутнику. Знайшов підходящого донора аж у Сімферополі)) ну і замовив (доставка обійшлась більше ніж половина рами)). Начитався, що педалкік погано і тому саме таку шукав, замість того щоб розібратись, почитати про роботу/ характеристики підвісок.

Ну в цілому, з платфоменним амортом накачаним на мінімум не розкачується, вкручувати досить легко незважаючи на майже 19,5 кг маси байку. Єдине, що не дуже - на крутих спусках по ямках корінню не так щоб сильно, але досить відчутно в ноги відбиває через траекторію руху каретки - спочатку назад потім вверх. Крч, для дх не фонтан.. На дропах же ніяких ударів не відчуваєтья, м'яко і бездонно, поки до пробою не спрацьовувала. Переварювати не буду. Хіба, що ще один надумаюсь робити - зроблю по іншому. В ідеалі робити з нуля в кондукторі, бо з донором особливо не вийде зробити гео як захочеться. Наприклад, в мої рамі проблематично було б зробити каретку спереду, бо довелось би якось подовжувати нижню трубу а задній трикутник взагалі викинути і робити новий - в такому випадку сенс цього донора втрачається, простіше з нуля.

новичок писал(а):
штани з дж під 20 вісь і можна нормально так ходу зробити
думав над цим, але ходу демпфера дури не вистачить, і основну пружину треба буде довшу, або повітряну робити - майже цілу вилку доведеться купити) На скільки там нижні башинги вище ніж у дури? Скільки приблизно ходу можна додати?

 



Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 20:58

Andre писал(а):
На скільки там нижні башинги вище ніж у дури? Скільки приблизно ходу можна додати?
по дж точно не скажу, але там мають бути баші вище ніж в д-стріті. В д-стріті башів вистачало на 160 ходу. Штани як і в дж стоять на зедках, а там і 170 і 180 ходу були. Що до картриджу дури- там же точно такий же картридж як і у дуро фр 20, у фр 20 з нього можна було вижати десь 200, я то обмежився 180 ходами.... короче завжди можна щось придумати)) накрайняк зробити подовжувач штоку картриджа з отвором для збереження регулювання відскоку але не через крутилку а через шестигранник. Що до штанів дж, згадав ще що ставили їх на дуру тріпл і вижали 200 ходу smiley-ai.gif, так що нічого неможливого нема))) якщо хочеш, можна поспілкуватися в л.с. що до можливих шляхів модернізації вилки.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
+1
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
29 ноя 2015 в 21:09

новичок, штаны с дж на 150мм хода расчитаны (160 от пыльника до короны это максимум) 160 мм нельзя (170 до короны) потому что пр и срабатывании негативных пружин, ноги на грани выскакивания из нижнего бушинга. 

Про Zки на 170-180 никогда не слышал.

Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 21:22

Skruffi, ну можеш погуглити такі зедки. То були еом верхії на хітах і т.д. Штанів на д-стріті (вилці на 80 стандартних ходу яка позиціонувалась для стріта і кк smiley-crazy.gif) вистачило на 160, тому я сумніваюся що у дж менше. Баш висотою десь 1,5-2 сантиметра, негативка в тому короткочасному імпульсі максимум 0,5 зіжме , тому нічого там не вискочить. І що цікаво- на 66 і д-стріті однакова висота штанів, однакова довжина ніг, різниця тільки у висоті башів (ну і товщині ніг, але як я казав і з1 з 32 ногами на 180 ходу робили...). І якщо я не помиляюсь то мурзи АМ були на 170 (на 160 100%, а от за 170 я вже трошки забув)


і що я скажу- мав би я можливість знову отримати того д-стріта- я б йому баші підняв і вижав би 180 ходу. Для мене то була б ідеальна вилка, тим більш що вона була майже нова.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
29 ноя 2015 в 21:31

новичок, ты мне рассказываешь по аналогии д-стрит, а я тебе говорю про ДЖ который у меня было штуки 4. И я всё мерял
Негативная пружинка сжимается на 10мм. И то, что нога выходит наполовину из бушинга - это не нормально.
Но я так смотрю, тебе это не доказать. Главное чтобы ходу было больше 

Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 21:46

Skruffi писал(а):
сжимается на 10мм
як ти це перевіряв? а відскок у вилках для чого? тей імпульс і так гасить, а те що в кінці залишається, то мізер. Воно так може стріляти тільки у випадку недоливу масла коли в кінці ходу відскок не працює. А негативка жорстка і зжати її на сантиметр на зворотньому ході, коли демпфер відскок гасить, це хз що треба зробити.


Skruffi писал(а):
ы мне рассказываешь по аналогии д-стрит
бо дж в руки не потрапили. Але там ті ж самі штани, тільки горилла на болтах.


до речі, конструктори ВБ вважають інакше ніж тим. У ВБ все реалізовано так як я і робив з мурзою і нічого ніде не вилазить, бо демпфер працює так, що негативка певно в кінці ледве зжимається.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
29 ноя 2015 в 21:52

новичок, у меня такое было и не раз, еогда вилку накачаешь по дубовей. Легкий стук. Приходилось делать медленнее отскок. Воздух + пружины тупо практически полностью вжимали негативные пружинки.

И я тебе тоже могу задать такой же встречный вопрос. Как ты проверил что они сжимаются на 5мм? 
Скорее всего тебе просто хоется так думать.
Но на деле, если хочешь чтобы всё было надежно, то нужно исходить из максимально хода этих пружин. И конечно же нога не должна выходить на половину бушинга. Конец ноги кстати тоньше, не 32мм.  


новичок писал(а):
ВБ все реалізовано так як я і робив з мурзою і нічого ніде не вилазить, бо демпфер працює так, що негативка певно в кінці ледве зжимається.

всё зависит от массы колеса и с какой силой выдернуть на себя руль.
Я меребирал Z-ку на 150мм  и там ноги ниже нижних бушингов на 1см.
Конечно, вам самоделкиным, я не заприщаю делать по своему, просто говорю, что конструктивно это не правильно. 


ну я хз, может у ВБ демпфер в конце хода закрывается

Cсылка на пост
0
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 22:02

Skruffi писал(а):
Легкий стук
бо пружини треба жорсткі
Skruffi писал(а):
Но на деле, если хочешь чтобы всё было надежно, то нужно исходить из максимально хода этих пружин. И конечно же нога не должна выходить на половину бушинга. Конец ноги кстати тоньше, не 32мм.
як я перевірив? у мене завжди відскок такий що вилка не стріляє а повертається плавно, але щоб встигнути повернутися до нового спрацювання нерівності. І так як демпфер гасить добре і пружина на початку ходу не така жорстка як в кінці, то логічно що воно майже не витягує. Як перевіряв? катав на вилках коли ходу негативки було на ті пів сантиметра і нічого не стукало. З негативкою ходу на 1 см і відсутністю масла негативку не пробивало і при тому не стукало нічого. Тому що можу сказати, треба шукати компроміс. А те що ти вдув в вилку короткохідну норм повітря і негативка виявилась м"ягкуватою- не показник. З тими ходами за які я кажу, не буде так пробивати, а з нормально підібраною негативкою воно майже вилазити не буде, а то й взагалі не буде, як у мене зараз на ВБ. 
 Ще раз кажу, інженери ВБ роблять те ж саме, і судя чи по якості виконання вилки і по тому що вона пережила мільйони аргулів, дж, 66 і т.д. вони не ідіоти.




Skruffi писал(а):
ВБ демпфер в конце хода закрывается
нє, просто реально на таких ходах воно не так відчувається. + на такі ходи ніхто не буде вкачувати як ти в короткохідну вилку, бо ти не хотів пробити, а тут знову ж таки ходу більше і демпфер гасить інерцію зжиму краще. Тобто при більших ходах на негативку менше навантаження так як більш м"яка пружина використовується і так як ходу для погашення відскоку більше.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
29 ноя 2015 в 22:13

новичок, ну я скажу так. В вилках Z 150, кантрийной мурзе 120, и маниту 180 (те модели вилок, которые имеют максимальный ход в своей линейке) - ноги опускаются ниже нижних бушингов, на растояние полного сжатия негативных пружинок. И я считаю это правильным в плане надежности. Ну а свои эксперименты вы всё равно делаете на свой страх и риск.

Cсылка на пост
+1
 новичок

На сайте с 23.07.2012
Репутация: 267
Сообщений 2466
Пол: Мужской(31)
Город: Північний
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Яскравий
29 ноя 2015 в 22:28

Skruffi писал(а):
ноги опускаются ниже нижних бушингов, на растояние полного сжатия негативных пружинок
нєа. Ноги опущені ще нижче. Більшість вилок мають ноги з запасом, хз для чого, але так воно і є. І їх старші брати часто відрізняються коротшими негатиками.  
Skruffi писал(а):
Ну а свои эксперименты вы всё равно делаете на свой страх и риск.
ну все на свій страх і ризик- коли воно не підпадає під пункти гарантії, а туди мало що підпадає. Конкретно я робив все по технології всесвітньовідомої компанії котра ніколи халтури не робила, тому як мінімум це не безпідставно. Є варіанти купити іншу вилку- але ж якщо воно буде працювати, то чому не заморочитись? Я теж переживаю за міцність і завжди обдумую всі варіанти. Цей варіант був найбільш підходящим. За рахунок збільшення ходу я зміг зменшити жорсткість і тим самим зменшив навантаження на корону, котрі на дж люблять тріщати від перекачування (що теж є зайвим ризиком). Вилка почала працювати і жерти все, у випадку несподіванки під колесом вона її з"їсть, а не дасть ризик того що ти не впораєшся з керуванням і впадеш. Тому це все не спроста так. А д-с мій так катає вже більше року, зараз правда не в мене, але робота ідеальна. І про ноги на кінці- у дж є скруглення, але сантур має просто маленьку фаску котра тут ідеально підходить. Да і на ті ж 5 мм нижче нижньої межі баша можна опустити раз так страшно. 


штани під 20 вісь дж зайвими не будуть, всяко міцніше того що зараз.

Мрія не горить
Крим-Україна, держава єдина!!!

Cсылка на пост
0
 Skruffi

На сайте с 10.07.2011
Репутация: 245
Сообщений 3292
Пол: Мужской(33)
Город: Днепродзержинск
Стиль: MTB:Street
Байк: Cube Stereo, WTP Envy
29 ноя 2015 в 22:32

ты не дочитал? 
Skruffi писал(а):
те модели вилок, которые имеют максимальный ход в своей линейке


Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]




ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
19 июл 2006 в 00:00
  Рама самовар! Till67094
8 сен 2015 в 00:00
  Покраска Байков ( "Вело Пропаганда" Одесса)
  На страницу 1, 2, 3...4
skaraev6623725
20 июл 2006 в 00:00
  Хочу смудрить самовар VX II86124
16 мая 2017 в 00:00
  Самовар из говна и палок
  На страницу 1, 2
KaRdAn5937328201
10 апр 2016 в 00:00
  Стальной самовар (ex Banshee Scream)
  На страницу 1, 2, 3...5
Янтарь8634568

  Список форумов ›››› Наши байки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается