[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Кот-аморт в мешке .

Хорс обязан покрыть все мои расходы или нет ???
да  60%
нет  40%
Проголосовало 43 человек(а).

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
Автор Сообщение
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
4 мая 2016 в 10:37

da bomb писал(а):
Я работал с Хорсом , очень вежливый и ответственный человек , и знаю Саню человек не буедт себе гемор набивать . все мы люди и все мы можем что то где то не досмотреть не до понять не доделать и тд. Ошибки у всех есть и бывают не без этого. Вы взрослые люди , решите этот вопрос по фактам и разбежитесь .
- подтверждаю  коллега. 
 Знаком  с Антоном и Сашей.  Оба адекватные умные люди.   Судя из етого не вижу причин  вырулить   ситуацию  так что-бы обоих устроила. И волк сыт и овцы целы.  

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+6
 sashko351

На сайте с 25.07.2012
Репутация: 258
Сообщений 53
Пол: Мужской(41)
Город: Краматорск
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 11:52

mykhalenko - Может аморт просто спущен и поэтому 50 мм шток? - на фото насос прикручен и давление показывает 100 psi

                   П.С. часть переписки нету, по скринам) - начало и конец каждой страницы читаемо , внимательней .

хорс - аморт не устанавливался на вел , т.к. бшинги до сих пор на почте ! если посмотреть на время получения посылки и начало переписки , то видно , что для махинаций , убиение аморта слишком мало времени ...

фото коцок , огромные фото ......
1186780_0.jpg
1186780_0.jpg
1186778_0.jpg

після цього я почав переглядати карту памяті з фотографіями чи нема  ще якихось фото амортизатора і знайшов лише одне фото - крупним планом шток амортизатора, на якому чітко видно, що до продажі ніяких пошкоджень на штоці нема. У звязку з цим відмовив автору в манібеку ---------- на этой фотке , кроме грязи , ничего и не увидеть ...

1186782_640.jpg

1. Перші фото, які були завантажені автором на ресурс з розміщення фото, містять фото штоку з кількома масляними кільцями, які на мою думку є нормальними на свіжо перебраному амортизаторі. ( и до сих пор цвет не смущает smiley-ai.gif ) На фото я також зауважив, що сальник амортизатора ідеально чистий ( я один слепой ) - так як до відправки амортизатора.
Чому автор одразу фотографував шток крупним планом, але не сфотографував пошкодження штоку(якщо вони були)  - невідомо ---- я сразу сделал эти фото , если , что ...
Я особисто, якби отримав амортизатор з пошкодженнями штоку, яких не було в оголошенні, софторграфував би аморт ще на  пошті.   ----- я всегда , после покупки по полной предоплате , хожу на погчту с фотиком , наверно продаван тоже )))
2. На фото крутилок, я не побачив заявленого автором --- для тех , кто в танке smiley-ireful3.gif

1186786_0.jpg
1186785_0.jpg
1186784_0.jpg
1186783_0.jpg

если у вас такое " качество " ремонта , то ну нах у вас ремонтироватся !!!

3. На наступних фото автора, зроблені вже зовсім на іншому фоні, ( балкон ! света больше , но вашему зрению не помогло ) чітко видно дві царапини на штоці і брудний амортизатор, при чому бруд навіть в середині штамповки маркування пильника та в глибині між пильником і банкою повітряної камери амортизатора. - просто я поставил аморт , и поездил по грязи ))))

5. Автору для надання інформації про не працюючий локаут знадобилось 4 дні, при тому що кожного дня автор регулярно відвідував сайт, також автор не надав ніякої доказової бази  по даному поводу. --- моё личное время и проведение праздников - это мое личное дело !

6. В даного амортизатора нема локаута в прямому розумінні цього слова, по суті в даному амортизаторі є регулювання компресії подібне до фокс стд чи рокшокс рт3, де в максимальному закритому положенні амортизатор значно менше реагує на педалювання, але не блокується. В цьому можна переконатись з відео огляду даного амортизатора (на відео час 4 15  - про локаут) ---- а это вобще потешило 

1186787_0.jpg
1186788_0.jpg


РокШокс Монарх Плюс в розмірі 200*57 - в повністю стиснотому положенні кінчик пильника фактично заходить дальше за кінець штока (при потребі можу зробити фото) --- очень , ну очень хочу сие увидеть !

1. Я вважаю що шток амортизатора був пошкоджений автором, імовіро під час монтування на байк. - вот сейчас среда 4 число 11.48 , допишу и поеду за башингами . в переписке видно , что их у меня нет , заказал я их сразу . Вова хеви подтвердит , история имеется !

2. Якщо даний амортизатор дійсно не коретктно працює в положенні з максимально закрученою компресією, я готовий оплатити доставки та виправити дані недоліки за свій кошт або зробити матеріальну компенсацію (яка може бути потрачена на проведення ремонту наприклад в dentrial7, який без сумніву є хорошим фахівцем). ---- повторюсь , манибек приветствую и причин более чем достаточно  !!!!!!!!!!!! есть все чеки по этому вопросу ( банк , почта ) . 





 


Разное железко [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+3
 camo

На сайте с 10.06.2011
Репутация: 142
Сообщений 604
Пол: Мужской(35)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Fuel EX 9 + Suntour Epicon
4 мая 2016 в 12:04

О Госпаде, сколько можно?! - Я коцок не заметил, я масла не заметил... smiley-ac.gif
Ты если продаешь, так, бл..ть, посмотри и осмотри внимательно то что продаешь, а не лишь бы напарить побыстрее.
Мое мнение - продавец виновен. Хотя покупатель тоже не айс, взял купил по предоплате, чтоб сэкономить на доставке. Мозг есть вообще?

\"Здуру можна вламати там де кістки нема.\" (с) ДМ
Cсылка на пост
+4
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 12:06

Дам відповідь конкретно по Ваших пунктах

1.   на даному фото, обведене червоним, не бруд а мастило, я Вам повідомив це приватним повідомлення ще 29 числа
[+] фото
1186782_640.jpg


2 першим Вами було залите таке фото
фото з брудом залиті Вами на ресурс після нього
[+] фото
1186593_0.jpg

щодо масла і крутилок, цитую Ваші слова
 под красной крутилкой всё в масле ...

тепер Ваше фото


[+] фото
1186604_640.jpg



3 Я схильний вважати, що Ви експлуатували амортизатор
5 Згідний, але підозріло
6 На сайті компанії виробника, дану позицію компресії, зазначено як локаут, тому моя відповідь була така, а сьогодні в темі я детальніше пояснив прицнип роботи.

фото монарха додам, постараюсь сьогодні

1. те що Ви замовляли бушинги  не є фактом який може вказувати на те що амортизатор не міг експлуатуватись.
2. причина у відмові - завдані Вами пошкоження на штоці


camo - в мене було припущення, що я не помітив, оскільки на момент написання 100% впененості не було. На данйи момент я на 100% впевнений що ні того, ні іншого не було!
Дякую!



Cсылка на пост
0
 mennnnn

На сайте с 17.02.2016
Репутация: -6
Сообщений 77
Пол: Мужской(42)
Город: New York
Стиль: MTB:Street
4 мая 2016 в 12:12

помню когда покупал свою с дербана Rock Shox Boxer Team пришла почтой когда разпоковал вся в масле плавала так как ехала почти неделю верх ногами
да после переборки всегда масло плюёт но со временем проходит и потом нормально покрывает равномерно пленкой масла
а коцки эт конешно косяк


Cсылка на пост
+4
 sashko351

На сайте с 25.07.2012
Репутация: 258
Сообщений 53
Пол: Мужской(41)
Город: Краматорск
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 12:17

я на польцах с доказательствами объяснил вам то , что вы не правы . только сейчас мы узнаём , что блокировки нет ! я еду на почту , затем в мастерскую , и докажу , что ход штока не 57 мм . вы продали мне не то что нужно . за свои слова нужно отвечать . то отдам деньги . то не отдам .... дет сад . совести вообще нет .

Разное железко [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 mennnnn

На сайте с 17.02.2016
Репутация: -6
Сообщений 77
Пол: Мужской(42)
Город: New York
Стиль: MTB:Street
4 мая 2016 в 12:41

фига се кромка как бобры погрызли
 коцки они могли сделать за просто

Cсылка на пост
0
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 13:22

як і обіцяв - кілька цікавих фото
На жаль такого ж амортизатора, як проданий автору нема, тому показую на RockShox Monarch Plus 200*57 (хід видно на першому фото, аморт встановлений на джайнт рейган х)
 фото 2 - амортзатор втиснутий до кінця - кромка пильника заходить за кінець прямої частини штока, резинка яка вимірює на скільки спрацював аморт зіскакує зі штока
фото 3 аморт накачаний оірєнтовно на 97псі - чітко видно, що шток не повністю вийшов з банки повітряної камери (можна орієнтуватись по нанесеному на шток маркуванню для вимірювання сегу
фото 4 аморт накачаний на 138псі - нарешті аморт повністю розжався на весь хід (очевидно інші амортизатори можуть повністю розжиматись на більшому чи меншому тисках)
дякую
[+] фото

POzBgBx.jpg
WWSYKlE.jpg
i8b3m32.jpg
Ay6H8yq.jpg



sashko351, ще раз пояснюю, режим з максимально закритою компресією згідно каталогів виробника називається   lock, але по факту він намертво не блокує амортизатор. При запитанні про локаут Ви отримали відповідь згідно каталожних даних вирбника. Можу ще також додати що я на разі не зустірчав амортизаторів в яких є локаут який повністю унеможливлює рух амортизатора. І також я знаю логічну причину цьому -  в таких амортизаторах як x-fusion, fox, rockshox, cane creek закривання всіх каналів перетоку масла через поршень демпфера призведе до того, що все навантаження буде отримуванняти власне поршень демпфера і його просто виламає(або трісне) при певному ударі.

Cсылка на пост
+1
 dentrial7

На сайте с 13.01.2008
Репутация: 875
Сообщений 2333
Пол: Мужской(37)
Город: Киев
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Rocky Mountain Slayer
4 мая 2016 в 13:42

Действительно на ХФ О2рлх есть локаут, такой же как на рп23 - максимальной НСК. РЛХ-ребаунд,локаут(1 положение), компрешн(3 положения). Ваш КЭП.
Видео о том что он не работает Я так и не увидел.
+ Как ты узнал что локаут не работает, если не ставил аморт на байк? 

 
В ХФ не во всех амортах есть проточка перепуска воздуха из негативки в позитивку. В РШ её вообще нет. Поэтому пока ты не накачаешь амморт до рабочего давления, весь шток может и не вылезти. Это типа негативка и разгрузка аморта при разжатии.

Кольца смазки на штоке могут быть ещё долго, особенно если аморт с пробегом. Вытирать и всё будет ОК.

По поводу чёрной смазки - Да, сам раньше пользовался РокНРолловской - запах нравился))). Реально она выглядит как графитовая или молибденовая. Но она для сальников. Именно для них. 


Xopc писал(а):
я на разі не зустірчав амортизаторів в яких є локаут який повністю унеможливлює рух амортизатора.


все старые кантрийные воздушники маниту. У всех остальных именно максимальная НСК.

Мастерская RGB.services by Dentrial
г.Киев tel: +38(063)107-44-06 Лучший сервис всегда!
Cсылка на пост
+10
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 13:52

dentrial7, дякую за інформацію,  на жаль ніколи не доводилось обслуговувати старі кантрійні аморти маніту.
В X-Fusion O2 RLX проточки між негативною по позитивною повітряними камерами нема

Cсылка на пост
0
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
4 мая 2016 в 14:32

Башинги дійсно куплялись у мене. Вони й дотепер на пошті  стоять.
  Я  не думаю що реально юзати аморт без башингів .
А перевірити лок можна й руками , чуть приспустив тиск в  основній камері .
Скорше всього локаут працює ,  і працює як ВСК .  Я також панікував колись чому не блочить повністю як у вилках ,   як виявилось так має бути.
Поправте мене якщо не прав.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+1
 jeka_kit

На сайте с 21.12.2009
Репутация: 409
Сообщений 1359
Пол: Мужской(72)
Город: Київ (Golosiiv hills)
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Хітова Сесія чи Сесія Хітова.)
4 мая 2016 в 14:42

Vova hevy писал(а):
А перевірити лок можна й руками ,спустить тиск в позитивный камері .
+1 

ПРОДАЖ FUCHS.BEL-RAY.MAXIMA.ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ ВЕЛОСИПЕДІВ, ТОКАРКА, ЗВАРЮВАННЯ. ФАРБУВАННЯ. МОБ. 093 63 72 999
Cсылка на пост
0
 erazel

На сайте с 05.04.2007
Репутация: 34
Сообщений 579
Пол: Мужской(39)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Remedy 66, Jamis Dakar
4 мая 2016 в 15:38

camo писал(а):
Хотя покупатель тоже не айс, взял купил по предоплате, чтоб сэкономить на доставке

Да сколько ж можно то? Ну не проверишь ты всего на почте, НЕ ПРОВЕРИШЬ. Такое можно увидеть за пол часа катания или внимательного, мало не под лупой изучения, и то после 5-10 жамканий. так и вижу - человек взял на почте аморт, пожамкал его 10 минут, включил свет побольше, надел очки, покрутил аморт, пожамкал, накачал, спустил, пожамкал, покрутил крутилку, пожамкал, покрутил другую крутилку, пожамкал. Накачал 100 пси, пожамкал, накачал 200 пси, пожамкал, резко зжал, спустил. Да после первых 3-4 манипуляций ему намекнут "или плати деньги или возвращай". 
Большинство дефектов можно заметить уже в процесе експлуатации, их при поверхностном изучении не увидишь. на почте можно провернуть только поверхностный осмотр - всё ли целое. Вот и идут на предоплату, в надежде на то что всё с продавцом обговорили.
Хотя полного игнорирования наложки тоже не понимаю. там бы вышло ну 2 бакса отсилы, за наложку, нельзя так жлобится то smiley-ad.gif 

Cсылка на пост
+5
 zeera

На сайте с 26.06.2014
Репутация: 57
Сообщений 426
Пол: Мужской(41)
Город: Kyiv
Стиль: MTB:Downhill
4 мая 2016 в 15:51

Я канешн соррі, но хіба можна перебрати аморт, не спускавши IFP камеру? Суджу по залитій стоковій білій хрєні через яку накачується IFP. 

Cсылка на пост
+3
 erazel

На сайте с 05.04.2007
Репутация: 34
Сообщений 579
Пол: Мужской(39)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Trek Remedy 66, Jamis Dakar
4 мая 2016 в 16:07

Та вроді вона витягується і засовується назад. то гумка, її можна витягнути не розковирюючи напевне.

Cсылка на пост
+1
 Vova hevy

На сайте с 20.03.2011
Репутация: 1472
Сообщений 782
Пол: Мужской(43)
Город: Калуш
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Big hit 3. 07. Fox40 RC2
4 мая 2016 в 16:12

zeera,  пластикова знымається. під ним  заглушка в виді шестигранника.  якщо там є отвір-значить   ИПФ накачували. Якщо нема - то з завода ще азот всередині.
Під шестиком є гумка товста.

,,клієнт доволєн - я спокоєн, девіз майстерні Вови хеві,,
Cсылка на пост
+1
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 16:55

zeera, читайте будь ласка тему продажу, там пише
Амтортизатору зроблено ТО повітряної камери.


Cсылка на пост
+4
 sashko351

На сайте с 25.07.2012
Репутация: 258
Сообщений 53
Пол: Мужской(41)
Город: Краматорск
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 17:32

хотел много чего написать , но думаю видео всё скажет !
компрессия не пашет , лак аута нет !!! вообще никакого !!!!


ход штока 50 мм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



вы уважаемый хорс не знаете , что продаёти или впариваете ! увы и ах , ганебний крах ...
 

Разное железко [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
 Xopc

На сайте с 26.02.2013
Репутация: 692
Сообщений 596
Пол: Мужской(33)
Город: Івано-Франківськ
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 17:51

з Вашого відео не зрозуміло на якому тиску проводились дані маніпуляції. Але ок, я готовий піти на поступки щоб закрити дане питання. Пропоную повернення 85% коштів+вартість транспортних аитрат в замін на амортизатор в такому стані як на фото, оцінюю завдагі Вами пошкодження штоку в 15% вартості.
Дякую

Cсылка на пост
0
 ФБР

На сайте с 15.05.2011
Репутация: 213
Сообщений 31
Пол: Мужской(43)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Enduro
4 мая 2016 в 17:59

Xopc писал(а):

О каких повреждениях Саней идет речь ,если аморт изначально идет с коцкой на штоке.smiley-dash2.gif
Я вижу только одно решение вопроса в данном случае - 100 процентное возвращение стоимости аморта включая стоимость пересыла и перевода денег.

Я уже молчу за то что он вляпался на покупку на него башингов.

И хватит уже разводить канитель с бесполезной писаниной не по сути решения вопроса.

С ув.Анатолий. 



МТС и Вайбер - 099 - 567 - 87 - 00

Толик.
Cсылка на пост
+1
[ ТЕМА ЗАКРЫТА ]
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (4 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
22 июн 2011 в 00:00
  аморт BOS х_х126158
20 мар 2014 в 00:00
  Аморт MuSiK135746
20 дек 2011 в 00:00
  Аморт для big hit MAVR45736
21 апр 2015 в 00:00
  Шо за аморт???!!
  На страницу 1, 2
Мішаня з Калуша209378
5 апр 2006 в 00:00
  пружина на аморт rom15101

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается