[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Общий ›››› Просмотр темы

Покупка байка без документов. Насколько безопасно?

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2

Автор Сообщение
 Silent Bob

На сайте с 30.01.2012
Репутация: 2
Сообщений 5
Пол: Мужской(35)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
20 янв 2015 в 20:55

У нас в семье сейчас 3 байка,все брал новыми, 2 моих и 1 жены. На все байки есть документы и чеки.

В 2005 когда начинал катать - покупал с рук кантри  SCOTT, для меня было обязательным условием наличие документов,  плюс продавец написал рассписку со  своими ПД и № рамы. В 2014 продал его - новому владельцу передал документы.

 Покупка велосипеда без документов по "шаровой" цене - стимуляция воровства. 

Все сказанное конечно же ИМХО.

 

Cсылка на пост
+5
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
20 янв 2015 в 21:06

Silent Bob писал(а):
Покупка велосипеда без документов по "шаровой" цене - стимуляция воровства.

золоті слова! шкода, що багато народу нехтуючи здоровим глуздом купують такі мега вигідні товари....

Cсылка на пост
0
 yaltarider

На сайте с 11.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 1873
Пол: Мужской(24)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Demka+Format
20 янв 2015 в 21:07

maxsaft, а если намылиться катать за границу

Cсылка на пост
0
 vovi444

На сайте с 02.01.2015
Репутация: 3
Сообщений 32
Пол: Мужской(35)
Город: Львов
Стиль: MTB:Park
20 янв 2015 в 21:59

alegka87 писал(а):
золоті слова! шкода, що багато народу нехтуючи здоровим глуздом купують такі мега вигідні товари....

Ну, в моем рассказе цена была действительно шаровой, почти половина от стоимости нового байка. Но такое бывает редко, видно, вор хотел побыстрее сбыть краденное. БУ байк купить не так уже легко сейчас, особенно учитывая сегодняшний курс 22. 3 месяца уже регулярно прочесываю все что можно.

Cсылка на пост
0
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
20 янв 2015 в 22:07

Как все кричат с пеной у рта про воров и чтобы они с ними сделали,когда украдут байк,и тут же...ниче..покупай,не в Украине же и т д...Какие то двойные стандарты выходит? Ведь это такой же байк был у какого то паренька в Италии или Австрии,и он щас там лежит ночью и снится он ему(хотя наверняка украли по его вине)..А тут такой украинский хитрый Уася его покупает. Как то не сходится что то,вы не находите? Да,по факту покупайте,никто вас не найдет,это все ясно и понятно. Только маленькая деталь,карма к вам перейдет эта негативная и весь поток проклятий.Если вы в это не верите или наплевать,то вперед,за орденами. Стимулируйте,только потом на круговорот $ в природе не попадите,экономные вы мои. Упасть не дай бог,поломать что то. Чет все время на ум приходит Коменсаль желтый,что силой отжали,...и как на нем кто то щас рассекает...А хозяин тут в печали..

Cсылка на пост
+4
 VenomBike

На сайте с 13.01.2013
Репутация: 826
Сообщений 866
Пол: Мужской(30)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:Street
20 янв 2015 в 22:11

Немного не понял вопрос, вопрос в том, какая вероятность того что вел будет ворованым, или вероятность того что милиция придерется?
То что вел по шаровой цене, почти 100 процентов вероятность ворованного байка
Но милиция не найдет
Ты уже сам себе реши, нужна ли тебе вещь с такой кармой.

Cсылка на пост
0
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
20 янв 2015 в 22:17

халяви нема, це і коню понятно. в нас в барахолці теж вистачає людей які активно перепродають крадене, але судячи з кількості проданих лотів, мало хто думає про те де ж беруть вели по таким казково низьким цінам і масово продають....

Cсылка на пост
+3
 [/skript]

На сайте с 14.08.2012
Репутация: 186
Сообщений 1380
Пол: Мужской(53)
Город: Київ
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: да. є.
20 янв 2015 в 23:37

[+] многобуквіє

Yuretz81 писал(а):
у какого то паренька в Италии

VenomBike писал(а):
вел по шаровой цене

ага.   щя!!  аж 3 раза.    цеж скільки треба перти через стільки кордонів.  полісам хабарі давай.   на таможниці за бездогяд знов.   чи може це наші туди з цією метою їздять? і більше їм там робитьь нічого.   якшо не згадувать 1 раз на 20 років а обговорювать систему то без стаціонарної організації, якаб регулярно відбашлялаб аборигенам, така схема діять не може.

  так.  не звіздю чого не знаю.  стоїть бі-бі тєлєга/форд.  пара невідомих чорножопих зловмисників розбиває скло, тирить магнітолу, вісюльку кубики із дзеркала і чохлик від руля.   поряд висить відеокамера, яка фіксує ці особистості і їхні дії.  приходить поліс, фіксує факт і валить в участок сидіть на попі. (нікого не шукає) .  того шо " ну цеж з камери данні знімать ....    ну розшифровувать ...   а хто оплатить ??? "   страхова відшкодовує збитки.  юзер получає свою весчь.  може навіть з профітом.   мінти ні@я не роблять.   страхова мінімізує збитки (не оплачує пошук)   всі задоволені..  (навіть чорножопі) 

   тирять цей нещасний форд.  схема продовжує працювать. юзер замість 3 річної получає нову модель.  мінти заповняють новий формуляр подання в розшук і продовжують втикать в зомбіфікатор.  даж викрадачі шось получать.  все втрачає тільки покупець.

 і  не знаю наскільки важкою драмою в італії є втрата вєла.  може не так cbkmyj як у нас
TIGER-ARS писал(а):
в свое время продал дачу, что бы купить рам
 
  Ссылка не знаю які механізми компенсації.  да я не знаю даж як повернуть власнику!!!    як на нього вийти і хто оплатить перевезення.

  словом це ментально і юридично відгорожена від нас країна.    да, тирить якби не добре.  а тирить вєли - абсолютне зло.  ну це як украсти чиюсь частину тіла. руку там чи ногу.  але в італії яб реагувать "по нашому" яб не спішив.   ну із своїм уставом в чужий монастир.......            наприклад порушення ПДР в 
Yuretz81 писал(а):
Австрии,
і теж порушення 
Yuretz81 писал(а):
в Италии
абборигенами дуже по різному сприймаєцця.

  в саудівській аравії кожен громадянин отримує % від пролажу нафти.  а за крадіжку можуть відрубать зайву лапку.  а за педарастію взагалі секір-башка.  того сперше не погано бачення абборигенами вчинку.

  так шо тирєні "в європі" вєли - це не те шоб дуже добре.   і не те шоб зовсім погано.  це якось так, по середині.  в кінці кінців - бороть іба з їхньою злочинністю це їхнє а не наше діло.


зі.    тирєний вєл яб не взявби.

зі зі.  знайомий зараз сидить в японії.   застряв нв довго.  він там вєли збирає на пляжі.  як вертаєццця - обов"язково з собою тягне.  привіз папірець начеплений на срулю.   в перекладі -  " якшо ти, такийто син, не забереш своє залізо !!! найдем!!  гірше буде.  префектура округу такато."   ну і просто лишена техніка з написом "заберіть люди диобрі, кому треба.  воно робить"   утилізувать грошей коштує ..... а всякі там морячки всіх флотів - набивають трюми/рефрежератори, і геть домів на Одессу.    а ви тирєне, тирєне.    спецефіку треба знать.
  

Cсылка на пост
0
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
20 янв 2015 в 23:43

[/skript], ты вообще далек от того как их ввозят,куда и по какой схеме. Сорри,но вообще не в кассу. Тоже касаемо мото и чуть сложнее авто. Наши идут туда,а их сюда,если кратко. Был во Франции в байк парке в этом году,разузнал у местных байкеров что и как. Но тема не об этом.

Cсылка на пост
0
 alegka87

На сайте с 01.12.2009
Репутация: 782
Сообщений 6327
Пол: Мужской(34)
Город: Ровно
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Specialized SJ EVO Comp 650b 2015
21 янв 2015 в 00:40

[/skript], я тобі можу розказати коротку схему, яку мені розказували близькі знайомі, що ганяють буси з європи. буси в 99% випадків набивають товаром під зав"язку, щоб як можна більше заробити на одній ходці. хто катається часто, в ЄС має вже свої точки де можна затаритися старою битовушкою, б/у шинами і тиреними велами в тому числі. далі такий набитий добром бус приїжжає, пробашлюється митникам і то все добро в Україні. основна маса цих речей скидається по барахолках типу сландо, місцевим барахолкам і авторинках під час вигонки машин, ще є сайти аля продай два колеса і в тому роді, де можна дуже часто зустріти крутий вел за реально смішні гроші.
далі схема така - знаходяться хитрожопі люди, які знаючи що купують перекуповують даний товар, далі товар з"являється на спеціалізованих барахолках аля ХБ, харків турист, байк крим і в тому роді де поціновувачі даних агрегатів достойно оцінять комплектуху і віддадуть значно кращу, але всерівно халявну суму за дані вели. в мене особисто є цілий список таких продаванів на хб, які за рік часу продають в районі 50-100 не дешевих велів з різними відговірками - вели сім"ї, отримані як зарплата знайомими, конфісковані на митниці і т.д. запевняє це не байки, це реальні відповіді, реальних користувачів, на просте запитання, яке походження велосипедів.

не так давно, в мене була ситуація, з людиною, нік хай буде в таємниці. зайшов до тіпа в профіль, повно велів, дорогих, від кантрійних до гравіті, стан аля нові. на моє просте питання яке походження велів - всі куплені все круто
питаю далі - доки є?
                - нема
наступне моє питання завело опонента в ступор - я попросив скинути фото, номерів рам, щоб перевірити їх по польській базі в поліції(в польщі маю багато знайомих)
опонент нічого не відповівши зніс всі оголошення і затер всі фото.
якщо вели чисті, то в чому причина такої поведінки?

[/skript], на рахунок страховок, це теж історія стара як світ, всі рахують свої гроші, і європейці їх рахують набагато краще ніж ми українці. вели там ніхто не викидає, навіть старі вели продаються по блошиних ринках які є в кожному місті, де повно товарів б/у.

другий факт, що страховка лажа - подивися на пінку рубрику крадених байків, їх там повно, народ їх шукає за винагороди і то досить не кислі. то це тільки пінк, на якому сидять далеко не всі хто катає, таких же оголошень про пошук повно на маленьких локальних барахолках, просто мало з нас хто цим всім цікавиться. і перша думка побачивши халявний вел, як його швидше купити, а не яке в нього походження. є ще тип людей в яких бронебійний аргумент - ну крав то ж не я, я купивsmiley-facepalm.gif

я кожну тему про розшук читаю, і я уявляю наскільки прикро коли тому хто втратив свій вел, тому чому більшість не задумується коли натикається на подібні пропозиції?

дякую за увагу!
осилив)

Cсылка на пост
+6
 ShadowXX

На сайте с 29.05.2012
Репутация: 67
Сообщений 1061
Пол: Мужской(67)
Город: Сумы
Стиль: MTB:Enduro
21 янв 2015 в 01:03

Я думал вопрос стал о покупке мотоцикла без документов, а вы про вел :D :D :D :D
80% мотоциклов бездоки, а вы тут про велики чтото говорите. У меня мой первый ашан был с рынка, и то никаих чеков. 2007 епта. 
Вот умора, еще и раздули тему на 2 страницы с ололо кол-вом текста.

Cсылка на пост
0
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
1 фев 2015 в 20:09

vovi444 писал(а):
В общем, кто что думает по теме?
купуй будь-який, що сподобається.
пофіг походження.

Cсылка на пост
-5
 MAXIMUM3333

На сайте с 19.01.2012
Репутация: 121
Сообщений 423
Пол: Мужской(27)
Город: Херсон
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Dartmoor 26 player + fox 34
1 фев 2015 в 20:28

ka81, нет не пофиг. если знаешь что ворованый надо сообщить в милицию !

Cсылка на пост
0
 ka81

На сайте с 10.09.2014
Репутация: 20
Сообщений 340
Пол: Мужской(42)
Город: Київ
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Giant Reign
1 фев 2015 в 20:34

MAXIMUM3333 писал(а):

Ти мені якусь всесвітню глобальну правду довести хочеш?
Я, так-то, автору відповідав. Реакція інших на мої слова - не цікавить.


По темі: велосипед вкрадено в європі, пройшло пару років, його куплено в україні, кому напряму повідомити в европі - невідомо, інформація в відповідних соцмережах залишена, реакції ноль і ніколи не буде. Я не стверджую, але для себе впевнений - переважна більшість продаваємих на вторинному ринку в україні недешевих велосипедів, що прибули сюди із закордонну - вкрадені там.

Про вкрадені вже ТУТ - інша мова та інші думки. 

Cсылка на пост
-5
 Gray_universe

На сайте с 16.05.2008
Репутация: 2101
Сообщений 124
ЗАБАНЕН.
Пол: Мужской(34)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Urban Freeride
Байк: Kona Bass
1 фев 2015 в 23:19

vovi444 писал(а):
Поскольку доллар улетел

доллар где был, там и остался. а улетела как раз гривня...

Cсылка на пост
0
 Tier

На сайте с 29.11.2009
Репутация: 137
Сообщений 435
Пол: Мужской(31)
Город: Kiev
Стиль: Trial
Байк: С дриллингом
2 фев 2015 в 00:14

Всю тему не читал, но есть пару советов автору темы:
1) Не ведись на слишком вкусные предложения, типа байка с пробегом 100 км и ценой в -50% от нового. Вероятность что с байком не все ОК, велика.
2) Если никаких бумаг у продавца нет, можешь попросить у него что то типа расписки, или хотя бы копию паспорта, с пропиской. В общем нужно выбить больше инфы с продавца, на случай разберательств в будущем.
3) Сходить в магаз где продают байки этой фирмы и "намутить" там паспорт (купить у продавцев).  Потом внести в него свои данные. И всё) 
4) Узнать номер рамы и провести поиски в интернете.
 

есть ещё те, кто может крутить педали не брея ноги... © F.l.a.k.e
Cсылка на пост
+1
 Yuretz81

На сайте с 22.07.2012
Репутация: 338
Сообщений 3060
Пол: Мужской(42)
Город: Бровары
Стиль: MTB:Park
2 фев 2015 в 00:24

ka81, помимо всего тобой описаного ,есть еще нематериальные вещи. Невера в которые,не отменяет их  действия. С таким менталитетом и подходом вы еще в европу хотите? Сказал бы я,да нельзя..

Cсылка на пост
0
 POp KoRn

На сайте с 29.06.2011
Репутация: 248
Сообщений 1692
Пол: Мужской(30)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Картон
2 фев 2015 в 02:15

Все мои байки (кроме норки) были собраны с разных уголков Украины и штатов) никах чеков и доков, всё норм. Было что гаишники тормознули для проверки серийника на раме и занести в базу как влядельца- всё норм. Как понял что байк если ворован на Украине то мало не будет

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (2 Страниц)
  • 1
  • 2



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
6 июл 2015 в 00:00
  покупка байка interno34182
17 мая 2015 в 00:00
  Покупка байка _Marshall_165461
25 окт 2005 в 00:00
  покупка бу байка Kloun87837
12 ноя 2006 в 00:00
  Покупка байка!!!
  На страницу 1, 2
Slim ShadY209903
24 ноя 2014 в 00:00
  покупка байка на tartybikes.co.uk DirtJumper115526

  Список форумов ›››› Общий

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается