[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Розыск ›››› Просмотр темы

Як видалити тему ?

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Автор Сообщение
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
12 ноя 2014 в 23:14

tymophiy95 писал(а):
ну то ти забув лаком покрити бо краска злазить !

Cсылка на пост
0
 roland

На сайте с 10.01.2008
Репутация: 183
Сообщений 2015
Пол: Мужской(34)
Город: Лубны
Стиль: MTB:Enduro
Байк: FireEye Flame & NS Metropolis
12 ноя 2014 в 23:15

Нахаба, а то, шо якшо нормально катать то коцок буде доуя і не тільки на ободах.

V.A.Osipov писал(а):
ronald troll fake and gay
Cсылка на пост
+1
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
12 ноя 2014 в 23:18

roland, так це не означає що я маю погоджуватись з тим що мені в парили крашений обід !

Cсылка на пост
0
 peacedeath

На сайте с 26.05.2011
Репутация: 372
Сообщений 2649
Пол: Мужской(28)
Город: Чернигов
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Чёрный,как моё сердце
12 ноя 2014 в 23:29

panch писал(а):
ще не було тем на хб, де було так багато Української мови

Да ещё и такой неграмотной.

tymophiy95, Нахаба, ваша українська мова з таким францюватим акцентом, що поки я читав в мене очі на лоба повилазили та кров*ю заплакали, трясця вашій матері! Не можна було в особистих повідомленнях обсудити скільки хто кому винен? Та за таку манеру спілкування щоб ви падлюки дристали й дристали! Ви за*бали собачитися через подряпини, зафарбовані доріжки під вібрейки та інше гівно. Нахаба, щоб твоя срака по шву розійшлася від тих грошей, шо ти збиваєш за звичайні для вживаної речі дефекти. Та й дурний піп тебе хрестив, якщо ти купив 2 обода різними посилками та заплатив стільки-ж, як коштувала би доставка обох ободів наложеним платежем.

Мені жаль тих пів-години, шо пішли коту під хвіст через читання цієї теми.

 



Мой вело бложек [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+11
 tymophiy95

На сайте с 10.02.2011
Репутация: 19
Сообщений 30
Пол: Мужской(26)
Город: Ніжин
Стиль: MTB:Street
12 ноя 2014 в 23:31

Нахаба писал(а):
і чому ти разу видалив оголошення повністю
ти з дубу рухнув на йожа чі шо,я її перейменував на Ссылка ,так як темі цій вже як рік десь нач,починалась ще з продажу цілого байку,коменти в ній дивись

Cсылка на пост
0
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
12 ноя 2014 в 23:37

peacedeath, О щиро дякую що потратив свої дрогоцінні пів години на читання цого поста якщоб ти його не прочитав то мабуть не міг би заснути сьогодні !!
А пересилав двома посилками тому що не мав повної суми а отримав зарплату от і забрав дргий обід .
І гроші я не збиваю я готовий вдправти обід назад продацю і щоб він лише повернув гроші !
 

Cсылка на пост
0
 tymophiy95

На сайте с 10.02.2011
Репутация: 19
Сообщений 30
Пол: Мужской(26)
Город: Ніжин
Стиль: MTB:Street
12 ноя 2014 в 23:44

Нахаба писал(а):
готовий вдправти обід назад продацю і щоб він лише повернув гроші
а за що я тобі буду повертати гроші і забирати обід назад,за те що хрін знає як ти його вже подряпав в край,да ще й продемонстрував шо аж фарба на руках залишилась шо так шатирив його(хоч в мене цілий рік як тільки не валялись і були в ідеалі в повному),скільки все не продавав,все завжди було гаразд,а тут на нову покраску тобі поверну ті гроші хрін з ним,так ні,і то тобі не подобається,

Cсылка на пост
0
 skaz

На сайте с 01.05.2009
Репутация: 79
Сообщений 436
Пол: Мужской(37)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory
12 ноя 2014 в 23:49

курча мать ідіть застрільтесь обоє і не позортесь  -чесно 

ВЕЛОДЕТАЛЬКИ [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+1
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
12 ноя 2014 в 23:49

tymophiy95 писал(а):
а от ти маєш фото як він виглядав до того як ти мені його відправив ?
і те що він каряво крашений видно на фото які я зробив 
і якщо б ти зразу сказав що він крашений то б нічого не було так що це твоя вена а не моя !
і собі покрасиш його знову і продасиш за скільки завгодно но певерни мені мої 350гр і роби з тим ободом що за вгодно  


skaz писал(а):
а що тут позоритись я думаю як тоби б впарили те що ти не хоч то б цете ж не спобалось !

Cсылка на пост
0
 tymophiy95

На сайте с 10.02.2011
Репутация: 19
Сообщений 30
Пол: Мужской(26)
Город: Ніжин
Стиль: MTB:Street
13 ноя 2014 в 00:09

Нахаба писал(а):
после барахола байка не с одной деталью ничего не менялось,смысл его било фоткать если я сам смотрел что туфти не отправлял и он был в идеале,а то что ти на него на почте смотрел и он бил целий и ты уже его домой забрал и там уже с ним что-то творил,то твои проблемы уже,
ну да то что я не предупредил то была моя оплошность,ну забыл,забегался и не увидел что именно он крашеный был,но как на почте же был мог же отказ сделать,ты забрал,уже пол дня его руками дрочишь что аж краска отлетает, а теперь мне ту поюзаную вещь назад впариваешь,не дела друг,а быть таким мелочним за новую вещь хоть и крашеную но за свою оплошность я деньги верну,а дальше твои проблемы,кто тебя знает что ты с ним после НП уже делал
 

Cсылка на пост
0
 yaltarider

На сайте с 11.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 1873
Пол: Мужской(24)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Demka+Format
13 ноя 2014 в 00:16

многие не правы.Причем тут Пилипец?Если автор стрит катает.Соответствено на коцки ему не пофиг(в городе их тяжелее намного сделать).
Но автор?Если хочешь новье то бери в магазине за нормальные деньги.а так ты хочешь дешевле и новье.Шов целый ,вмятин нет.Ну радуйся.50 тебе скинут и все.
По поводу коцек,мне с магазина обода приходили с целой упаковкой и выносы и были коцки.и что ныть теперь?Ну блин,не аккуратно,что-то зацепил  или упало это все фигня.Если бы там коцка до металла 5 см была тогда-да,еще может быть какой-то разговор и то это новье с магазина.А тут ты б.у. берешь -дешевле.
Так что бери 50 грн и катай.тебе фото скинули.да не уточнили про покраску.а ты спрашивал?Может продаван и не замечал эту мелочь.Если ты спрашивал и тебе соврали-другой разговор.
А так никто тебя не кинул! 

Cсылка на пост
0
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
13 ноя 2014 в 00:16

tymophiy95 писал(а):
так якщо б я його не забрав з нової пошти то б взагалі ні з чим лишився ти ж не хоч що б я його назад відправив то ніби ти б тоді захотів гроші вертати.
а тут й вся суть в тому що ти не сказав що він крашений і ти це визнаєш 
і якщо ти про це не сказав і про те що перший обід коцнутий був типу ти не побачив то й може тут ти теж не побачив і так відправив а тепер не хоч брати назад бо треба буде знову підкрашувати і ти не зможеш його продати за 350.
 


DH_lUBITEL писал(а):
як продавец маг не замітити що він крашений як він сам його красив. і продавец запевнив що він в кращому стані ніж попередній а крашений це аж ніяк не кращий за оригінальну покраску і за таке потрібно повідопляти !

Cсылка на пост
0
 yaltarider

На сайте с 11.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 1873
Пол: Мужской(24)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Demka+Format
13 ноя 2014 в 00:23

Нахаба, можно покрасить лучше оригинала.у меня мач меды.так они от камней облазиют только так.

Cсылка на пост
0
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
13 ноя 2014 в 00:24

tymophiy95 писал(а):
і я як тільки завбрав з пошти зразу кинув фот тобі так що я пів дня з ним нічого не робив !

Cсылка на пост
0
 yaltarider

На сайте с 11.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 1873
Пол: Мужской(24)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Demka+Format
13 ноя 2014 в 00:25

Нахаба, крашены дорожки и крашеный -разные вещи.

Cсылка на пост
0
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
13 ноя 2014 в 00:25

DH_lUBITEL, я розумію що можна покрасити акуратно але він геть не акуратно покрашений на фото все видно ! https://www.dropbox.com/sh/i109si8s5u0g4p3/AAC_oRl3AVqha_WrqKnaTnLJa?dl=0  

Cсылка на пост
0
 mykhalenko

На сайте с 08.05.2011
Репутация: 183
Сообщений 371
Пол: Мужской(28)
Город: Киев
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Strive
13 ноя 2014 в 00:26

замаж чорным маркером и иди катай

Cсылка на пост
0
 tymophiy95

На сайте с 10.02.2011
Репутация: 19
Сообщений 30
Пол: Мужской(26)
Город: Ніжин
Стиль: MTB:Street
13 ноя 2014 в 00:27

Нахаба писал(а):
ты наркоман так глубоко рассуждать?!- не забрал бы просто сказал не понравился и всё,и не какого бы выяснения и не было, то другая ситуация,а после того как пол дня ты уже его юзаешь а потом говоришь что с ним уже что-то не так,так не пойдёт,кто знает мож ты там его уже по комнате тараканов катал, а про первый обод ти мне теперь до конца жизни будешь втирать, там просто тупо царапина средней глубины,котороя на прочтость не на процент не влияет,может быть ток на твой гейфотолайт(безобид),
я отправлял его в идеале,ты на НП смотрел-забрал,потом какие притензии,это уже твоя оплошность,а за свою оплошность я завтра с утра расплачусь,
а 300 гривен за блекшип новый,просто тупо с заполированым тормозным воллом это цена уже ввесьма адекватная,если новые щас на байк шопе уже по 660 грн


Нахаба писал(а):
можна покрасити акуратно але він геть не акуратно покрашений
ну от завтра денюжку сброшу и крась уже как душе угодно,что бы не кто не подкопался на твоих макро фото

Cсылка на пост
0
 yaltarider

На сайте с 11.10.2012
Репутация: 51
Сообщений 1873
Пол: Мужской(24)
Город: Ялта
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Demka+Format
13 ноя 2014 в 00:34

Нахаба, пару раз разбортировать колесо шистиками не правильно вот и все.может ты так и сделал.
И это все ф8гня.
Мне продавец ,было дело,не рассказал про трещины в выносе ,ручке тормоза,посветление на ноге вилки,умершие резинки в вилке.И я тему не создавал.хотя компенсацией нифига не был доволен и если  к твоим ободам перевести.То мне продавец гривень 20-30 заплатил. 
Вот и подумай. меньше пол цены от цены нового это очень дешего.за обода без механических дефектов,по факту состояние нового+косметические дефекты.Да,бл9ть на чейне по скидке как новье продают (косметик демедж -пишут) и все.
Не выделывайся 

Cсылка на пост
+1
 Нахаба

На сайте с 20.03.2013
Репутация: 23
Сообщений 42
Пол: Мужской(26)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Street
Байк: NS Suburban park 2013
13 ноя 2014 в 00:36

tymophiy95 писал(а):
сам ти накоман я пишу як є і те що я напошті добре не подивився це моя помилка але зразуж прийшовши додому я кинув тобі фото і нетреба тут видумувати за якісь пів дня і твої образи тобі тільки в плюс настільки ти адекватний люди бачуть !
і те що ти а не побачиа ле зараз ти кажеш що вже знаєш за ту коцку середньої глибини то що ж ти просто не сказав  про неї і про те що він крашений ти теж не сказав щось ти часто все забуваєш і на потшті ти не те заповнив що я мав двічі їдити бо ти вказав зворотню доставку у вартості 350 грн 
ці твої баування тебе й видают
так що просто забирай свій обід і не видумуй тут всіляких байок що ти нічого не бачив і нічого не знаєш! 


DH_lUBITEL, ну от що ти меле ш нащо мені його бортірувати як воно не зашприховане smiley-facepalm.gif
як приїхав додому побачив що воно крашене і краска дене де повідлітала зразу написав продавцю !

Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]

  • (6 Страниц)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
28 апр 2016 в 00:00
  Видалити esprit32660
18 дек 2011 в 00:00
  тему под снос
  На страницу 1, 2, 3
CHypa4020572
12 фев 2011 в 00:00
  Закрывайте тему
  На страницу 1, 2
MTB Lugansk219221
18 янв 2011 в 00:00
  закрываем тему
  На страницу 1, 2, 3
Геннадий4110830
25 фев 2019 в 00:00
  Удалить тему
  На страницу 1, 2
Sobkoff2823890

  Список форумов ›››› Розыск

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается