GIPS: [ Ссылка ]
Підтримайте, кому не впадло, нас в фінальному етапі конкурса.ТРЕБА ВСТУПИТИ В ГРУПУ та ПРОГОЛОСУВАТИ В ОПИТУВАННІ.
ВСІМ ХТО ПРОГОЛОСУЄ +2 ДО РЕЙТИНГА.
ми в ВАС ВІРИМО! |
| Бублик))): круто...+ |
| Nuke: мило + |
ZAYCHEGG: круто
++ |
| StIrOl: + |
| Skydreammer: классное фото + |
cody: отличное фото)
голоснул) |
| 0range: сукины дети,мой ник украли,я ж его сам придумал( |
| 0range: не в обиду,просто так к слову пришлось) |
| GIPS: 0range....ти про що??? |
0range: да так,ничего
забей короче) |
| 0range: то у меня тараканы в голове) |
| vitalius97: чётко +лайк |
| AleksanderXXX: оригинально) плюсанул!) |
| AnakiN: +++++++++ |
| blackrain: Кул +++ |
| 50$: да во тет норм симейка_) |