[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Наши байки ›››› Просмотр темы

Челябинск_техноложі_левел_2_ака_Електростритец


Автор Сообщение
 рыжий

На сайте с 15.03.2009
Репутация: 103
Сообщений 336
Пол: Мужской(32)
Город: киев
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Norco
14 июн 2012 в 16:16

streetlegal,значит ты робокоп, не ценишь свой труд и силыsmiley-ac.gif мне тебя жаль

Cсылка на пост
+1
 streetlegal

На сайте с 03.10.2005
Репутация: 347
Сообщений 3955
Пол: Мужской(29)
Город: Санкт-Петербург
Стиль: MTB:Downhill
Байк: шестипёрый
14 июн 2012 в 16:30

рыжий, я ценю, но не хвастаюсь мелочами
да и не в то русло диалог пошел, я лишь про то писал, что тарантас с электромотором бессмысленен

Cсылка на пост
0
 Zef

На сайте с 13.06.2009
Репутация: 404
Сообщений 653
Пол: Мужской(34)
Город: Мелитополь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Many
14 июн 2012 в 16:40

Очень !smiley-good.gif ++++

Никакого здоровья не хватит чтобы приспособиться к этому тяжело больному обществу
Cсылка на пост
+1
 Igor SV

На сайте с 07.07.2011
Репутация: 148
Сообщений 839
Пол: Мужской(24)
Город: Харьков
Стиль: MTB:DirtJumping
18 июн 2012 в 13:07

одназначно +



Cсылка на пост
+1
 kombat

На сайте с 23.06.2009
Репутация: 348
Сообщений 332
Пол: Мужской(31)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Freeride
Байк: handmade/Т2/3.0
18 июн 2012 в 16:51

streetlegal, на рахунок мота - бред, ібо бенза ітак вимирающий вид, а 2т мот опше ололо, мало того шо половина бензи в трубу летить так ше і масло нада недешеве.. + реєстрація + ремонти (a в мому байку ломатисть по суті нема чому, тіки профілатична заміна розходніків) + мот ти в хату не затянеш, а якшо затянеш то бенза і масло буде всюди, знач нада гараж шо ше додасть до розходів. і повір 50км для для міста (зараз даж вже більше, акум розігнався і виріс вольтаж) хватає майже завжди, я ітак їду газ-тормоз.
я давно хотів кросач, а кросач який можна тримати вдома, не нада реєстувати, можна їздити по тротуарах і причом їздити майже на халяву (за 1грн я проїжжаю 120-130км) то опше анріал...))
а на рахунок чопера - ну зроблю я його (там роботи в рази менше ніж над подвесом) і шо далі?? їздити по вихідних по набережній..?? мій байк абсолютно практичний, вага опше не відчувається, заряду хватає ололо (ше ніразу в 0 не розрядив, тупо надоїло їздити))), і майже всі сходи тепер прохожу не тільки вниз, а і вверх smiley-bayan.gif і на рахунок ваги - байк важить як пів мене, так шо розвесовка як в реготуна smiley-trololo.gif
байк робився для душі, і радує він не тільки виглядом, а і роботою

Cсылка на пост
+13
 dimondss

На сайте с 18.02.2012
Репутация: 82
Сообщений 519
Пол: Мужской(39)
Город: Ивано-Франковск
Стиль: MTB:Enduro
Байк: Iron Horse 6 point
18 июн 2012 в 17:04

kombat, до речі, не було ще якихось питань від даїшників? Бо після того як поміняли закон, що на скутер стало треба права, получилося, що будь-який транспорт з електродвигуном - це вже права і реєстрація! Ми тут хотіли з одним тіпочком зробити таку темку, тільки типу трайка, він ним на дачу хотів їздити, якраз 30 км пробігу туди-назад, між задніми колесами вантажна площадочка (типу Хонда Гіро). Але почитавши в неті про всі ті дебілизми нашого законодавства щось закинули ту ідею. 

Cсылка на пост
0
 kombat

На сайте с 23.06.2009
Репутация: 348
Сообщений 332
Пол: Мужской(31)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Freeride
Байк: handmade/Т2/3.0
18 июн 2012 в 17:37

dimondss, ну чесно кажучи як бачу сині номера або мигалки на криші починаю педалювати)) пару раз дайці вже втикали на мене, но більше дивились як паше монстр ніж на то шо там є моторsmiley-bj.gif з одним ментом вже даж говорив, но питання було не де документи а чи зможу я йому таке саме зробити)) тут є пару моментів, можна сказати шо потужність 250вт, а в відповідності до женевсьсьої конвенції (вона в нас прирівняна до закону) все шо до 250вт не вважаєтсья менанічним транспортним засобом (до 250вт людина тисне ногами тому таке вважаєтсья велосипедом), в європі всі магазинні ебайки йдуть 250вт (правда там стоїть душилка, знявши її байк зразу стає 500, 750, 1000..))) но по закону магазин продає велосипеди. якшо експретизу по кубатурі скутерів ніхто ніколи не робив (хотя зря, більшість китайський 49сс мають порядка 60-70) то про ровери мовчу. да і на чому?!!
ну і доказати шо я іхав на електротязі тоже треба, в мене друг (правда він юрист конкретний) вже пару років їздить з гбо яке в техпаспорт не вписане, ше ніодин даєць не доказав шо він їхав на газу))
а на рахунок скутерів - було би все норм аби на них не їздила школота 14 років без шлемака і по роздільній. повір забрати скутер і дати пару раз в шию самий ліпший спосіб пояснити шо з правої полоси наліво не повертають.. да і скутер чути зделку, а електро майже безшумний. якшо нагло не ганяти перед ними думаю все норм буде, да і поки вони будуть розбиратись шо то таке і як оформити можна заробити немало грошей. головне хоть трохи закони знати, як мінімум про причини зупинки.. но ліпше канеш не світитись)

Cсылка на пост
0
 streetlegal

На сайте с 03.10.2005
Репутация: 347
Сообщений 3955
Пол: Мужской(29)
Город: Санкт-Петербург
Стиль: MTB:Downhill
Байк: шестипёрый
18 июн 2012 в 17:42

kombat, плохо знаю украинский, сори

Cсылка на пост
0
 kombat

На сайте с 23.06.2009
Репутация: 348
Сообщений 332
Пол: Мужской(31)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Freeride
Байк: handmade/Т2/3.0
18 июн 2012 в 17:47

streetlegal, пишу шо все чотко)) є там і швидкість і маневреність. таким макаром фірстайлові FMX опше неуправляємі..

Cсылка на пост
0
 Kroha

На сайте с 21.03.2010
Репутация: 50
Сообщений 34
Пол: Мужской(34)
Город: Лубны
Стиль: MTB:Enduro
Байк: CUBE AMS & Specialized P1
18 июн 2012 в 17:52

Чудо техніки! Перший представник даунапхілу!!=))) + однозначно! А як реалізовано заднє гальмо??? 

ПРИВЕТ, ПОДСКАЖИ ЧЕМ ГРОЗИТ ЦАРАПАННЫЙ ШТОК? ОТСУТСТВИЕМ ОТСКОКА?
Cсылка на пост
+2
 KenWood

На сайте с 23.08.2010
Репутация: 258
Сообщений 1373
Пол: Мужской(27)
Город: Львів/Свалява
Стиль: MTB:Enduro
Байк: SC Bullit 09 + RS Totem RC2 DH 10
18 июн 2012 в 17:54

streetlegal

насчет мота - бред, ибо бенза и без того вымирающий вид. а 2т мот вообще ололол. кроме того что половина безны в трубу летит, дык еще и масло нужно не дешевое + реистрация + ремонты ( а в моем байке то и ломаца нечему, посути. только профилактические замены рассходников) + мот ты в дом не затащишь. а если и затащишь то бензин и масло будет везде, отсюдова = нужно гараж , а это добавит еще рассходов. и поверь, 50км для города ( щас уже больше, т.к. акум разогнался и вырос вольтаж ) хватает почти везде, я итак еду в режиме газ-тормоз.
я давно хотел кроссач, а кроссач который можно держать дома, и не нужно реестрировать, можно ездить по тротуарах и причем ездить почти на халяву ( за 1грн ( 1/8 доллара ) я проежжаю 120-130 км) это уаще анриал))
а насчет чоппера - ну сделаю я его ( там работы в разы меньше чем над подвесом ) и чё дале ? ездить на выходных по набережной? мой байк абсолютно практичен, вес вообще не ощущается, заряду мне хватает олололол ( еще ниразу в 0 не посадил, тупо надоело катать)), и почти все ступеньки щас прохожу не только вниз, а и вверх. и насчет веса - байк весит половину моего веса, так что розвесовка как в Реготуна :D
байк делался для души, и радует он не только видом, а и работой


сори, переводил коряво, на быструю руку) надеюсь понятней будет) 

[ Ссылка ] - like & subscribe ! + karma
Cсылка на пост
+4
 Mudvayne

На сайте с 28.08.2009
Репутация: 265
Сообщений 1765
Пол: Мужской(29)
Город: Севастополь/Керчь
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Уже штанга)
18 июн 2012 в 18:11

а как обстоят дела с задним тормозом? )

vk.com/aaangrykid
Cсылка на пост
0
 kombat

На сайте с 23.06.2009
Репутация: 348
Сообщений 332
Пол: Мужской(31)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Freeride
Байк: handmade/Т2/3.0
18 июн 2012 в 18:12

Kroha писал(а):
А як реалізовано заднє гальмо???


народ по різному робить, хто виносить окрему кнопку на руль, в мене в гальмівній ручці "жабка", як тільки починаю нажимати клема розмикається і включається рекуперація. вона відчутно працює на швидкості більше 10 км/год, менше не хватає магнітного поля і тормоз виключається - ідеальний абс)) помойму так удобніше ненада тянутись до окремої кнопки шоб притормозити, спочатку тільки електро а потім + гідра. но скоро ше і назад кину нормальний тормоз

Cсылка на пост
+1
 KenWood

На сайте с 23.08.2010
Репутация: 258
Сообщений 1373
Пол: Мужской(27)
Город: Львів/Свалява
Стиль: MTB:Enduro
Байк: SC Bullit 09 + RS Totem RC2 DH 10
18 июн 2012 в 18:16

kombat, красавчик) у мене слів просто нема )) тут без Б все правльно сделал!) 

[ Ссылка ] - like & subscribe ! + karma
Cсылка на пост
0
 streetlegal

На сайте с 03.10.2005
Репутация: 347
Сообщений 3955
Пол: Мужской(29)
Город: Санкт-Петербург
Стиль: MTB:Downhill
Байк: шестипёрый
18 июн 2012 в 18:35

kombat, так так бы и написакл, что средств на мот не хватает..

Cсылка на пост
0
 skaz

На сайте с 01.05.2009
Репутация: 79
Сообщений 436
Пол: Мужской(37)
Город: Тернопіль
Стиль: MTB:Downhill
Байк: Giant Glory
18 июн 2012 в 19:33

streetlegal smiley-dash2.gif

ВЕЛОДЕТАЛЬКИ [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+2
 streetlegal

На сайте с 03.10.2005
Репутация: 347
Сообщений 3955
Пол: Мужской(29)
Город: Санкт-Петербург
Стиль: MTB:Downhill
Байк: шестипёрый
18 июн 2012 в 19:37

skaz,  что не так?

Cсылка на пост
0
 Myhalych

На сайте с 23.03.2009
Репутация: 284
Сообщений 1334
Пол: Мужской(26)
Город: Харьков
Стиль: MTB:Freeride
Байк: rocky mountain
18 июн 2012 в 19:54

streetlegal, дело не в средствах.

читай пост комбата выше smiley-bs.gif



Cсылка на пост
0
 streetlegal

На сайте с 03.10.2005
Репутация: 347
Сообщений 3955
Пол: Мужской(29)
Город: Санкт-Петербург
Стиль: MTB:Downhill
Байк: шестипёрый
18 июн 2012 в 19:58

KenWood писал(а):
кроме того что половина безны в трубу летит, дык еще и масло нужно не дешевое + реистрация + ремонты ( а в моем байке то и ломаца нечему, посути. только профилактические замены рассходников) + мот ты в дом не затащишь. а если и затащишь то бензин и масло будет везде, отсюдова = нужно гараж , а это добавит еще рассходов. и поверь,
KenWood писал(а):
причем ездить почти на халяву

я думаю при финансовой возможности купить нормальный мот мало кто откажется..
 а минусовать меня глупо -- я не матерюсь и общаюсь культурно, своё несогласие лучше выражать словами, а не истеричными кликами по мышке

Cсылка на пост
+3
 Street Mman

На сайте с 12.08.2009
Репутация: 5
Сообщений 52
Пол: Мужской(35)
Город: Чебоксары
Стиль: MTB:Freeride
Байк: Specialized Big Hit 2 (2010) Test Bike
18 июн 2012 в 20:39

видос дауай как по пролеткам топит

От работы КОНЫ дохнут!..
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



  Список форумов ›››› Наши байки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается