[ Поиск ] [ Регистрация ] [ Пользователи ] [ Вход ]

  Список форумов ›››› Железки ›››› Просмотр темы

Поможіть вибрати втулку 9-10Т (під диск)

Автор Сообщение
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
3 мая 2015 в 13:53

Та пробачать мені юзери і адміни за таку тему, але надіюсь на вашу допомогу.
Вже 6 років катаю на втулці Байк + Детройт, довольний як слон, ніяких проблем, та щей тітанову вісь поставив на чому скинув 100 грам.
Але настав час зібрати нове колесо і втулку здалось би поміняти.
МАю обод Дартмур Револьт на 36, дивлюсь на втулку Revolt Pro  https://dobresklepyrowerowe.pl/czesci/piasty/dartmoor/revolt-pro-singlespeed або просто револьт, на третину дешевше https://dobresklepyrowerowe.pl/czesci/piasty/dartmoor/revolt-singlespeed-0

Хочеться щось максимально легке, але за адекватну ціну, як варіант, ще можу найти нову втулку Б+, минулого року ще була за 90$ але там вага без тюнінгу десь 500 грам.

Хто що може порекомендувати? Але не робіть з теми флуд: втулка, переваги, бажано посилання з ціною де можна купити, але мені це питання бажано вирішити на протязі двох тижнів, бо маю їхати в Люблін 30 травня на ФМБ тур і треба до того часу прокачатись. 

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
+4
Поделиться:
VKontakte Facebook
 orez

На сайте с 13.10.2009
Репутация: 73
Сообщений 129
Пол: Мужской(31)
Город: Киев/Запорожье
Стиль: MTB:Street
Байк: Ns traffic
3 мая 2015 в 14:06

У меня была просто револт,и я взял себе Х-17 на КЮ-лайте под болты(такая же думаю как твоя байк+),намного надежней,дешевле,но правда тяжелей.Короче откатился на уровень назад и не жалею.Как окажется дальше были на то основания.На револт,тоньше металл на самой звезде на драйвере,что делает её менее долговечной.И дурацкая пластина на трёх болтах,которая держит собаки(да и пружинки какие-то детские),которых у некоторых индивидумов они откручивались и делали там мясо.И люфтила она у меня на посадочных местах.Скажу без сомнений-револт точно говно.Уверен револт про хорошая(у нее визуально да и по одзывам есть на то предпосылки)

Cсылка на пост
0
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
3 мая 2015 в 14:23

orez, тобто виходить немає чого розмінюватись або револьт про або далі Б+?
Б+ я довольний як слон, система собачок та сама що і в ровельт про, револь стрьомає найбільше тим, що там 6 собачок, але вони працюють попарно, якщо я правльно зрозумів, тобто 3 і 3, це зменшує хід зацепуцу, але і при сильних нагрузках ізнос набагато більший..

Я завтра заскочу в магазин подивлюсь чи є Б+ і зважу її, якщо різниця не суттєва буде, то напевне візьму її, і віиточу дюралеу вісь під болти, це допоможе скинути більше ніж 100 грам на тітановій вісі.

https://x-bikers.com/forum/show_topic.php?id=88084 


А q-lite взагалі чим характеризується, що це таке, бо я вже давно не шарю в цих нововведеннях..

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
 Frost_street

На сайте с 21.04.2014
Репутация: 5
Сообщений 22
Пол: Мужской(24)
Город: Смела
Стиль: MTB:Street
Байк: NsCap\"11 +Рыгайл 302
3 мая 2015 в 17:02

q-lite це шість незалежних собачок, під кожною собачкою своя пружина. досить надійно

Cсылка на пост
0
 chernus tr

На сайте с 09.06.2012
Репутация: 6
Сообщений 33
Пол: Мужской(25)
Город: Кременчуг
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Dartmoor Two6player+Rock Shox Argyle RC
3 мая 2015 в 18:47

Q-lite это когда собачки не в драйвере, а в самом корпусе, при такой специфики, втулка по идее должна весить меньше чем аналог с обычной системой размещения собачек. Также драйвер можешь сам выточить, так как не нуждается в сложной специфики изготовления(знакомый себе делал на 10 зубов драйвер, так как 9 ему мало было). Вроде это все чем отличается q-lite

pro2.jpg
P.S. Кстати сам себе недавно заказал про версию, скоро должен получить

Cсылка на пост
+1
 orez

На сайте с 13.10.2009
Репутация: 73
Сообщений 129
Пол: Мужской(31)
Город: Киев/Запорожье
Стиль: MTB:Street
Байк: Ns traffic
3 мая 2015 в 19:09

Romaniuk, Если цена вопроса разницей 1.5 раза,то естественно за байк +.Про калассная и легкая но,опять всё-таки нужно смотреть на цену.Кстати смотрел темку твою с осями.У меня как ты понял такая же ось ,только обрезана и под болты.Тоже хочу токарнуть из алю ,могу забрать твою титановую.
BqXoOWBBJmk.jpg

Frost_street, не точно ты описал ну да ладно,тут уже отписали правильно.

Cсылка на пост
0
 makc16

На сайте с 29.07.2011
Репутация: 364
Сообщений 2365
Пол: Мужской(29)
Город: Хорол
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Dartmoor 26Player 2017+FOX 36 831
3 мая 2015 в 19:30

Romaniuk, уже більше року катаю на револьт про, втулка крутезна, претензій немаю, лише і цеп треба відповідний, так як з 9т драйвером навантаження на нього ппц. 

Instagram: maksym.semeniuta || VK: dirt_jumper23 || Facebook: lifeondirt
Cсылка на пост
+2
 Romaniuk

На сайте с 25.10.2005
Репутация: 390
Сообщений 1613
Пол: Мужской(37)
Город: Lviv
Стиль: MTB:DirtJumping
Байк: Elements Titanium+Fox 831 & Scutum+66RC2X
4 мая 2015 в 10:48

Дякую всім за відповіді. З кю лайт розібрались, в мене Б+ так і є. Ну якщо брати револьт про в Польщі, я кидав посилання вище, то десь в 160 баксів вона виходить. Але треба заіхати в магазин зважити Б+ і тероретично порахувати вагу, якщо туда алю вісь під болти поставити (якщо вона ще є в продажі, але думаю має бути, вона довго лежить із-за того що вона іде з 14 віссю) За тітанову вісь, чи окремо я її продам, незнаю, краще разом з втулкою, але якщо пошукати матеріал, то можна ще виточити. Багато чого можна виточити, але не дуже вигідно в 1-2 екземплярах, от якби 10 відразу, але тоді треба вкладати свої гроші чекати потім, поки все продасться.. Ще хочеться титанові шприхи, дріт я вроді найшов, але ще тепер накатку різьби треба зі штатів притягнути, я замовляв одному знайомому америкосу, але йому щось не вдалось тоді в Баку прилетіти і він купив :(


Був сьогодні в магазині, купиа Б+ за 100 баксів, нуляча, з 14 віссю, яку поміняю на алю з болтами в крайньому випадку на титанову, на титановій мінус 100 грам, втулку важив в магазині 515 грам, тобто не все так погано, з алю віссю має бети менше 400 грам ))

Мої контакти [ Ссылка ]
Cсылка на пост
0
  [ Подписаться на ответы в данной теме ]



ПОХОЖИЕ ТЕМЫ (сортировать по релевантности или по дате)
Посл. ответ Тема Автор Ответ. Просм.
24 мар 2013 в 00:00
  Поможіть вибрати раму
  На страницу 1, 2
emmure3011914
12 янв 2011 в 00:00
  Будь ласка допоможіть вибрати передню втулку!
  На страницу 1, 2
svenchuk269875
28 ноя 2012 в 00:00
  Посоветуйте лайт сс-втулку 9t под диск
  На страницу 1, 2, 3...5
rom4n9312997
6 сен 2015 в 00:00
  поможіть з системою Анджей103795
26 авг 2011 в 00:00
  Яку вибрати вилку...
  На страницу 1, 2
РАДік229705

  Список форумов ›››› Железки

  Форум:   







© 2003-2024 X-Bikers.com - горный велосипед, велотриал, фрирайд, стрит, дёрт, BMX
Размещение рекламы на сайте
Использование материалов без разрешения владельцев не допускается